Karboksyterapia

Karboksyterapia

 

KARBOKSYTERAPIA / CARBOXYTHERAPY

Twarz / FACE - 250

 
Oczy / EYES - 150
 
Podbródek / UNDER CHIN - 150
 
 
Włosy / HAIR (SCALP) - 280
 
 
Ciało - tkanka tłuszczowa, cellulit rozstępy (BODY
 CELLULITE) - 300 ZŁ - 800 ZŁ 
 
 
Rozstępy, blizny / strie, scare 100 - 500 ZŁ 

 

 

Geneza karboksyterapii

Karboksyterapia to terapia medyczna znana od ponad 80 lat. Początkowo stosowana w leczeniu chorób związanych z niewydolnością żylną. Z czasem okazało się, że działając na krążenie, dotlenienie i odżywanie tkanek wpływamy również na piękny wygląd skóry i włosów. Karboksyterapia jest najefektywniejszą terapią o wielokierunkowym działaniu

Jeść zdrowo, gotować szybko i tanio – jak to zrobić?

Czy w dzisiejszych czasach to możliwe…

W naszym pożywieniu jest coraz więcej chemii. Kupujemy coraz więcej produktów wysoko przetworzonych, co wpływa bardzo negatywnie na nasze zdrowie oraz na nasz portfel, gdyż gotowe produkty oraz półprodukty są dużo droższe niż świeże surowce. Jednak aby zaoszczędzić na czasie, coraz częściej sięgamy po produkty przetworzone.

WITAMINA C - LEWOSKRĘTNA - JEST NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA

Witamina C-olway to rewelacyjna formuła suplementu. Ekstrakt zawiera lewoskrętną witaminę C o najwyższej przyswajalności przez organizm ludzki. Każda kapsułka zawiera 200 mg czystej witaminy C pozyskanej z nasion kiełkującej gryki i gorzkiej pomarańczy. Wspomaga nasz układ odpornościowy, przyśpiesza absorpcję kolagenu i naturalnego i stymuluje procesy kolagenogenazy przy doustnym stosowaniu Colvity.

Witamina C, jako doskonały antyoksydant, zapewnia bezpośrednią ochronę cząsteczek kolagenu przed działaniem wolnych rodników. Witamina C-olway to produkt unikatowy w skali europejskiej. Ludzki organizm nie jest w stanie sam wysyntezować witaminy C. Bez dodatkowego zaopatrzenia organizmu w naturalną witaminę C (np. C-olway), organizm ludzki będzie miał słaby metabolizm i daleko do homeostazy. 

COLVITA - naturalny kolagen

Kolagen stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego, jest odpowiedzialny za sprężystość, jędrność, właściwe nawilżanie skóry oraz odnowę jej komórek. Postępujący z wiekiem deficyt kolagenu jest przyczyną m.in. marszczenia się skóry, utraty masy mięśniowej, kostnej i chrzęstnej.

Kolagen pozyskiwany z tołpygi, hodowanej we Francji w podgrzewanych akwenach wodnych. Unikatowy polski produkt.

Colvita - suplement diety w kapsułkach, unikatowy na skalę światową kompleks liofilizatu czystego tropokolagenu pozyskiwanego ze skór rybich, ekstraktu z alg morskich, naturalnej witaminy E otrzymywanej z ziaren soi, żelatyny rybiej - kapsułka oraz liofilizatu cytryny - nośnik.

Colvita to pochodna wielkiego odkrycia polskich naukowców. Jest ukoronowanie prac nad grupą produktów pozyskiwanych z rybiego kolagenu, który zatrzymuje nasz dobry czas.

BRWI. Depilować woskiem czy nie?

Słuszne pytanie. Wiele zakładów kosmetycznych ułatwiając sobie pracę oferuje depilację woskiem, zamiast żmudnego wyskubywania włosków, jeden po drugim, pęsetką. Oszczędzają przy tym czas, zabieg jest szybszy i prostszy.
Ale pamiętajmy o tym, że skóra wokół oczu jest najdelikatniejsza i najcieńsza. Najłatwiej jest ją tez rozciągnąć. Brwi depilujemy dość często, zatem regularnie rozciągamy skórę tam gdzie tego nie chcemy.

Copyright (c) Antiagingzrv. All rights reserved.