ABOUT US

 

 

  • We are special place where we offer holistic care about you. We have wilde offer of body and face massage, Reiki, Ayurveda, and nutrition consultations and food suplementations as well as beauty facial treatments and aesthetic medicine as fotox, fillers, chemical peelings. 
  • Nie jesteśmy tylko kolejnym gabinetem kosmetycznym. Dla nas ważne jest holistyczne podejście do człowieka jakim jest Anti Aging. 
  • U nas można zadbać o urodę i zdrowie nie tylko przez zabiegi kosmetyczne, ale także przy pomocy medycyny estetycznej. A o dobry stan ducha można się zatroszczyć korzystając z pomocy psychoterapeuty. W lokalizacji na Ursynowie mamy także doświadczonych stomatologów i ginekologa.
  • Należy pamiętać, że równie ważne są: odżywianie, aktywność fizyczna, odporność na sytuacje stresowe, suplementy diety, hormonoterapia oraz rozwój osobisty. Połączenie tych wszystkich elementów pomaga osiągnąć i utrzymać równowagę pomiędzy wewnętrznym poczuciem młodości, dobrym zdrowiem, a pięknem twarzy,  ciała i ducha.
  • Fundamentem naszych działań jest doskonale przeszkolony i wykształcony personel medyczny i kosmetologiczny ciągle poszerzający swoją wiedzę zdobytą na studiach magisterskich, medycznych i podyplomowych o nowe wiadomości i umiejętności zdobywane na licznych szkoleniach i kongresach. Nasi pracownicy to doktorzy i doktoranci znakomitych uczelni. 
  • Wybierając metody, urządzenia i preparaty kierujemy się nie tylko nowinkami technicznymi, ale i tym czy są one korzystne dla zdrowia klienta i nie powodują efektów ubocznych. 
  • Dbamy także o To, abyście Państwo mogli dobrze nas poznać zanim zdecydujecie się na wizytę, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, jak również do obejrzenia naszej oferty na portalu www.swiat-urody.com
Copyright (c) Antiagingzrv. All rights reserved.