Ellansé™ wypełniacz stymulujący produkcję naszego własnego kolagenu

Ellansé™ wypełniacz stymulujący produkcję naszego własnego kolagenu
Zastosowanie:

- Korygowanie zmarszczek i fałdów
- Nadawanie objętości twarzy
- Modelowanie konturu
- Rzeźbienie twarzy

1. Uniesienie linii brwi
2. Modelowanie kości policzkowych
3. Powiększanie policzków
4. Spłycenie bruzd nosowo-wargowych
5. Modelowanie linii żuchwy
6. Modelowanie podbródka
7. Kształtowanie brody
8. Korekta linii marionetki
9. Powiększanie, modelowanie ust
10. Korekta zmarszczek "palacza"
11. Korekta kształtu nosa
12. Modelowanie skroni

Czemu EllanseTM jest takie niezwykłe?

- Dzieki swojej strukturze, może być wstrzykiwane nawet przy użyciu bardzo cienkich igieł lub za pomoca kaniuli
- daje nam opcje wyboru czasu trwania efektu zabiegowego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta.
- Jego optymalna biozgodność i bezpieczeństwo, dzięki idealnie gładkim i okrągłym cząsteczkom zapewnia formowanie naszego własnego szkieletu kolagenowego. Powstaje naturalny implant, gdzie materiał go formujący ulega biodegradacji, pozostawiając po sobie szkielet kolagenowy. Co w efekcie daje bardziej jędrna i napięta skórę.

Co wpływa na to, że EllanseTM poszczególne preparaty różnią się między sobą?

- Natychmiastowy i Stabilnie utrzymujący się w czasie efekt od minimum 12 miesięcy do 4 lat i więcej, gdyż po tym czasie sam preparat ulega biodegradacji, natomiast kolagen, który się wytworzył nadal pozostaje i przy odpowiedniej pielęgnacji, mezoterapii itp. Będzie utrzymywał się dłużej.
- Różnica między preparatami wpływającą na długośc utrzymywania się preparatu w skórze jest początkowa długość pojedynczego łańcucha polimeru w obrębie mikrosfery. Zróżnicowanie jego początkowej długości zapewnia możliwość doboru i przewidywania czasu utrzymywania się efektu dla wszystkich produktów z rodziny Ellansé™.
- Ellanse™-S, Ellanse™-M, Ellanse™-L and Ellanse™-E różnią się tylko czasem trwania (STaT Technology™). Inne cechy produktów są takie same dla całej rodziny Ellanse™.

Co odróżnia EllanseTM od pozostałych wypełniaczy?

- Korzyścią wynikającą z zastosowania Ellanse™ jest długo utrzymujący się rezultat, dostosowująca się do potrzeb trwałość oraz całkowita bioresorbowalność. Najlepsze połączenie wysokiej lepkości oraz wyjątkowej elastyczności wyróżnia Ellanse™ od bardziej płynnych i krótko trwających wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. A co najważniejsze Ellanse™ stymuluje tworzenie nowej, własnej tkanki kolagenowej w przeciwieństwie do wypełniaczy HA, które tylko zwiększają objętość.

Zalety Ellansé™

- Niespotykana dotąd możliwość wyboru czasu trwania efektu zabiegowego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
- Stabilnie utrzymujący się w czasie efekt od 12 miesięcy do 4 lat.
- Kontrolowana, Przewidywalna i Możliwa do Regulacji Całkowita bioresorbowalność z doskonałym profilem bezpieczeństwa.
- Optymalna biozgodność i bezpieczeństwo, dzięki idealnie gładkim i okrągłym cząsteczkom.
- Miękka i jedwabiście gładka formuła.
- Bezpieczne składniki produktu, z długą historią bezpiecznego stosowania nieusieciowanych miękkich bioresorbowalnych medycznych polimerów polikaprolaktonu, składniki żelu natomiast są ogólnie uzane przez FDA jako bezpieczne.
- Niewymagane testy alergiczne, w związku z tym, iż nie są stosowane komponenty pochodzenia zwierzęcego, bakteryjnego ani ludzkiego.
- Unikalna Elastyczność i Optymalna Lepkość stanowią dodatkową zaletę dla umiejscowienia implantu w zamierzonym miejscu.

Copyright (c) Antiagingzrv. All rights reserved.