CRYOLIFT - LIFTING BEZ SKALPELA

CRYO-LIFT


Przeznaczenie
Cryolift jest zabiegiem regenerującym i ściągającym skórę w miejscach najbardziej narażonych na jej grawitacyjne starzenie się, czyli na policzkach, szyi i dekolcie. Pomoże Ci odzyskać dawny owal twarzy.

Działanie
Zabieg Cryolift wywodzi się z dobroczynnego działania krioterapii oraz wyjątkowych właściwościach specjalnego kompleksu polirewitalizującego uzyskanego między innymi z wyciągów komórkowych z kawioru z łososia, który stanowi prawdziwą „bombę” składników odżywczych dla Twojej skóry. Preparat jest bogaty w witaminy, aminokwasy, koenzymy, kwasy nukleinowe, antyoksydanty, a także kolagen i żel DNA.

Podczas zabiegu za pomocą niewielkiej głowicy stopniowo oziębia się naskórek do temperatury -15 stopni Celsjusza, dzięki czemu aktywne substancje regenerujące głębiej penetrują skórę i są przez nią w pełni przyswajane. Mimo tak niskiej temperatury nie poczujesz dyskomfortu, gdyż Cryolift stosuje się na małe partie skóry wprowadzając preparat kolejno na twarz, szyję i dekolt.

Krioterapia, czyli ujędrnianie zimnem. Metoda oparta jest na zasadzie szoku termicznego (gwałtowne obniżenie temperatury), po którym następuje przekazanie zimna do głębokich warstw skóry (działanie na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej). Metoda umożliwia przenikanie zimna w głąb skóry bez uczucia dyskomfortu oraz skuteczny transport substancji aktywnych w głąb skóry. Następuje pobudzenie mikrokrążenia oraz zwiększenie dotlenienia komórek skóry, które w konsekwencji optymalnie wykorzystują swoje zasoby i doskonale przyswajają dostarczane im substancje aktywne. Wybór preparatu nakładanego na skórę dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta – do dyspozycji są bogate w składniki żele nawilżające, regenerujące, wygładzające, bądź odmładzające cerę.

Efekty
Cryolift przywróci owal i dawne rysy Twojej twarzy. Odświeży, ujędrni oraz pobudzi skórę do lepszego działania. Uniesie opadające policzki zmniejszając tzw. „chomiki”. Krioplastyka zapewnia dużo bardziej efektywne wchłanianie i skuteczność działania substancji aktywnych zawartych w kompleksach biologicznych Filorga. Dotlenione komórki posiadające wysoki potencjał energetyczny (po zabiegu luminoterapii) w optymalny sposób reagują na zabieg krioplastyki – skóra zyskuje promienny i młodszy wygląd, staje się bardziej jędrna i gładka, oznaki starzenia (zmarszczki, przebarwienia, nierówności) ulegają redukcji.

Cryolift to zabieg o sprawdzonej skuteczności, którą potwierdzają liczby:
    Pobudzenie komórkowe (fibroplasty) + 147%
    Ochrona przed wolnymi rodnikami + 90%
    Zwiększenie gęstości kolagenu + 256%
    Opóźnienie sztywnienia tkanek + 366%

Drugą integralną częścią zabiegu jest luminoterapia, czyli terapia światłem LED. Światło odgrywa rolę fotomodulatora na skórze porównywalną do zjawiska fotosyntezy – procesu, dzięki któremu rośliny „oddychają”. Do tej metody wykorzystuje się cztery rodzaje światła, które przenikają na różną głębokość, umożliwiając działanie na poszczególnych warstwach skóry. Ich użycie pomaga redukować oznaki starzenia, poprawia kondycję skóry oraz stymuluje ją do produkcji zwiększonej ilości kolagenu i elastyny. Ponadto zwalcza trądzik i blizny, a także pomaga usunąć przebarwienia.

Zabieg Cryolift przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry bez względu na wiek a najlepiej widoczne efekty obserwujemy przy skórach zwiotczałych i zmęczonych.

Cryolift jest doskonałą metodą na:
•          ujędrnianie wewnetrznych części ramion i ud
•          zwiotczałą skórę brzucha i biustu
•          bezbolesną metodą na modelowanie skóry, owalu twarzy
•          uniesienie opadających policzków, zmniejszenie tzw "chomików"
•          skuteczne zredukowanie worków pod oczami, ujędrnienie powiek
•          dotlenienie skóry
•          doskonały zabieg przed "ważnym wyjściem" jako zabieg tzw. Bankietowy
•          skuteczny w likwidacji przebarwień, albowiem melanocyty wrażliwe są na niską temperaturę, a ich rozpad następuję w temperaturze -7 stopni.


NCTF specjalnie opracowana formuła do zabiegu Cryolift.

NCTF żel to preparat o wyjątkowych właściwościach regenerujących skórę. Działa kompleksowo, dzięki zawartości wszystkich potrzebnych do odnowy substancji. Jest to rezultat wieloletnich doświadczeń lekarzy i najnowocześniejszej technologii z zakresu kosmetyki medycznej.

Formuła oparta jest na 5 grupach związków biologicznie czynnych: witaminach, aminokwasach, minerałach, koenzymach i kwasach nukleinowych. Dzięki naturze swych składników, produkt ten stymuluje różne biologiczne procesy metaboliczne skóry, procesy odnowy skóry dojrzałej, jak również naprawę tkanki skórnej po urazach.

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest:
•          opryszczka
•          silne migreny
•          problemy z zatokami
•          ciąża

Copyright (c) Antiagingzrv. All rights reserved.